Nasze rekomendacje

 

NTT System S.A.

Bardzo istotnym dla nas atutem współpracy z Kancelarią jest wszechstronność i elastyczne podejście zespołu Kancelarii do rozwiązywania różnorodnych problemów prawnych, jakie pojawiają się w naszej bieżącej działalności".

 

Igepa Polska Sp. z o.o.

W ramach dotychczasowej współpracy Kancelaria zaprezentowała wysoki poziom fachowości i sprawności w realizacji zleconych przez Spółkę zadań, wykazując się gruntowną znajomością zagadnień prawnych, rzetelnością i terminowością".

 

Lobos Sp. z o.o.

Bogate i wszechstronne doświadczenie zawodowe zespołu Kancelarii sprawia, iż jest ona cenionym przez nas doradcą strategicznym, dzięki któremu prowadzona działalność jest bezpieczniejsza".

 

Comp S.A.

„Wysoce cenimy nastawienie Kancelarii na poszukiwanie rozwiązań najlepiej odpowiadających naszym potrzebom biznesowym oraz dobrą komunikację z Zespołem Kancelarii”.

 

FCA Sp. z o.o.

Obok wartości merytorycznej usług świadczonych przez Kancelarię, podkreślenia wymaga także stała dostępność Partnerów i współpracowników zaangażowanych w realizację zleconych przez spółkę prac".

 
 
© Copyright by „Piotr Krajewski Kancelaria Adwokacka” & "Portal Informacyjny Bezpieczny Bank Sp. z o.o." & "Good Print Sp. z o. o." 2016 r.