Aktualności:

Blog Kancelarii.

2015-12-15

Miło nam poinformować, że Kancelaria uruchomiła nowy blog prawniczy! Na blogu będziemy publikować artykuły oraz komentarze do bieżących wydarzeń, należących do zakresu działania naszej Kancelarii.

Śledzenie bloga umożliwi Państwu zapoznanie się z wieloma ciekawymi zagadnieniami , istotnymi zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych.

Zapraszamy do lektury!


http://krpsc.com/blog

Doradzamy:

Samsung Electronics Polska Sp. z o. o.- współpraca.

2016-03-01

Z przyjemnością informujemy, że Portal Informacyjny Bezpieczny Bank Sp. z o. o. rozpoczął z dniem 01 marca 2016 roku współpracę z Samsung Electronics Polska Sp. z o. o.

Samsung Electronisa Polska Sp. z o. o.


ARCUS S. A. - współpraca.

2016-02-16

Z przyjemnością informujemy, że Portal Informacyjny Bezpieczny Bank Sp. z o.o. rozpoczął z dniem 16 lutego 2016 roku współpracę z ARCUS  S. A.

ARCUS SA


Witamy na naszej nowej stronie internetowej !

2015-09-04

Mamy przyjemność przedstawić naszą stronę internetową w nowej odsłonie.

Wierzymy, iż przypadnie ona Państwu do gustu oraz pozwoli Państwu na sprawniejsze zaznajomienie się z obszarami naszej działalności.

Zespół KancelariiRICOH Polska Sp. z o.o. - współpraca.

2016-01-27

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria rozpoczęła z dniem 27 stycznia 2016 roku współpracę z RICOH Polska Sp. z o.o.NEOCITY Polska Sp. z o.o. - współpraca.

2015-12-16

Z przyjemnością informujemy, iż do grona Klientów naszej Kancelarii dołączyła spółka Neocity Polska Sp. z o.o., należąca do Neocity Group, notowanej na izraelskiej giełdzie papierów wartościowych TEL AVIV STOCK EXCHANGE.


© Copyright by „Piotr Krajewski Kancelaria Adwokacka” & "Portal Informacyjny Bezpieczny Bank Sp. z o.o." & "Good Print Sp. z o. o." 2016 r.